‘mor ve ötesi’ İnönü Stadı’nda

Geçtiğimiz yıldan beri İstanbul’da konser vermeyen mor ve ötesi 28 Mayıs Cumartesi akşamı Beşiktaş İnönü Stadı’nda (Vodafone Park) müzikseverlerle buluşacak. Grubun senelerdir hayalini kurduğu bu konser için Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetimiyle meydana getirilen görüşmeler pandemiden ilkin, 2019 senesinde başlamıştı. Kulübün çimlerle ilgili hassasiyeti sebebiyle lig bittikten sonrasında ve çimlerin toprakla birlikte tamamen tekrardan döşenmesinden ilkin gerçekleşecek olan konser, kulübe de ciddi maddi katkı sağlayacak.

1947 yılındaki açılışından itibaren kısa aralıklar haricinde hep Beşiktaş İnönü Stadyumu olarak anılan yapı, benzeri olmayan konumuyla dünyanın en güzel futbol stadları içinde gösteriliyor. Stadyum, 1993 senesinde ev sahipliği yapmış olduğu Metallica, Madonna, Michael Jackson ve Sting konserleri ile müzikseverlerin unutamadığı bir konser mekanına da dönüşmüştü.
Kerki/Solfej organizasyonu ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatmayı planlayan mor ve ötesi, konsere dair bilgileri toplumsal medya hesaplarından paylaşacak.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.