‘Çingene Kızı Zeugma’ sete çıkıyor

Zen Yapım imzalı ‘Çingene Kızı Zeugma’nın çekim öncesi hazırlıkları tamamlandı. Cavidan Balcı’nın senaristliğini yazdığı, Kamil Çetin’in yöneteceği filmin ekibi sete çıkmadan ilkin düzenlenen yiyecek organizasyonunda bir araya geldi.

Gaziantep’te dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi olma özelliği taşıyan Zeugma Mozaik Müzesi’nden çalınan ‘Çingene Kızı’ mozaiğinin peşine düşen güvenlik görevlisi ‘Hayri’nin yaşadıklarını öykü edinen filmimizde başrolleri Aysel Nazim, Serkan Şengül ve Orhan Uslu paylaşıyor.
‘Çingene Kızı Zeugma’nın çekimleri 4 hafta süresince Gaziantep’te değişik mekânlarda gerçekleştirilecek. Filmin başrol oyuncuları duygu ve görüşlerini şu şekilde dile getirdi;

Serkan Şengül: Benim her filmim ayrı bir macera, ben de merakla umuyorum çekimleri. Gaziantep yiyecekleri bizi birazcık zorlayacak şeklinde duruyor, kilo almadan çekimleri tamamlamak istiyoruz
Aysel Nazim: Filmin içeriği fazlaca güzel, arkadaşlarımız ile de derhal adapte olduk. Gaziantep yiyecekleri fazlaca güzel, kati kilo alacağım bu yüzden yanıma büyük gövde giysiler de alacağım.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.